cytat
galeria


W prowadzeniu psychoterapii opieram się przede wszystkim na teorii i myśleniu psychodynamicznym. Korzystam zarówno z dorobku tego podejścia, jak i z metod i technik używanych w tej szkole terapeutycznej.
W leczeniu uzależnienia wykorzystuję dodatkowo psychoterapię poznawczo-behawioralną.
W psychoterapii posługuje się także psychodramą i monodramą. Jest to swoistego rodzaju teatr terapeutyczny, w którym przenosząc się w przeszłość i przyszłość możesz tu, w swojej teraźniejszości wyzwolić się z krępujących Cię więzów, uleczyć rany czy spełnić swoje pragnienia. Aby pełniej i swobodniej żyć, realizować plany osobiste i zawodowe.
W zależności od potrzeb mogę zaproponować Ci psychoterapię indywidualną, par/małżeńską lub grupową. Może to być psychoterapia krótkoterminowa, skupiająca się na rozwiązaniu konkretnego problemu, lub długoterminowa, obejmująca szerszy obszar Twojego życia i sięgająca głębiej. Jest to proces, który wymaga systematyczności i zainwestowania Twego czasu, ale w zamian przynosi długotrwałe korzyści. Możesz również skorzystać z porady psychologicznej (jedno lub dwa spotkania) jeśli potrzebujesz porady eksperta w jakiejś konkretnej trudnej sytuacji życiowej.
W swojej pracy respektuję zasady kodeksu etycznego psychoterapeuty.
Swą pracę od 1999r. poddaję systematycznej superwizji.

Copyright © 2013 psychoterapiaonline®